menusearch
luckyladyofficial.com

طراحی و دوخت لباس به سفارش مشتری

دوشنبه بیست و هشتم بهمن ۹۸
(0)
(0)
طراحی و دوخت لباس به سفارش مشتری

طراحی و دوخت لباس به سفارش مشتری

 

در این نوع خدمت ، لباس کاملا متناسب با سلیقه شما و مخصوص شما طراحی می‏شود ، همچنین تیم طراحی لباس LL ، با توجه به مناسبت ها و نوع اندام شما و … ، شما را در انتخاب سبک و طراحی یاری می کنند.

شاید شما نیز مانند خیلی از افراد خرید کردن را دوست ندارید و ترجیح میدهید زمانتان را صرف کاری دیگر کنید ، این بهترین راه ممکن برایتان است !

 

دوخت لباس سفارشی

زمانی که شما اقدام به سفارشی سازی لباس خود میکنید ، مدل مورد نظرتان را به طراحان ما میگویید و نظرات آنها را میشونید و در نهایت مدلتان نهایی میشود و به شما گفته میشود که دوخت لباستان چقدر طول خواهد کشید.

دیگر نیاز نیست زمان زیادی را در فروشگاه ها بگذرانید و لباس دلخواهتان را پیدا نکنید! یا حتی بعد از انتخاب لباس متوجه شوید سایز شما تمام شده است و یا لباسی که مورد پسند شما بوده است، ایستایی مناسبی در اندام شما ندارد.

اگر میخواهید در جلسه ، سمینار یا رویدادی که برایتان بسیار مهم است شرکت کنید و به دنبال پوششی مناسب میگردید دوخت لباس سفارشی ، فقط صرفه جویی در زمان شما نیست ، بلکه عاملی برای افزایش اعتبارتان به حساب میاید.

 

قیمت دوخت لباس سفارشی در گروه LL

قیمت دهی با توجه به نوع کاری که مشتری درخواست می کند ، انجام میشود . برای ready to wear حدود ۴ میلیون تومان و برای high fashion از ۶ میلیون به بالا قیمت دهی می گردد.

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر