menusearch
luckyladyofficial.com

معرفی گروه فشن و طراحی لباس LuckyLady

(4)
(0)
درباره LuckyLady

طراحی مد چیست

طراحی مد (Fashion Design) هنر استفاده از طراحی و زیبایی شناسی (حسّیک) یا زیبایی طبیعی برای خلق پوشاک و زیور آلات است. طراحی مد متأثر از نگرش‌های اجتماعی، فرهنگ‌ها و جوامع مختلف بوده و به اندازهٔ همین تفاوت‌ها دارای تنوع بالایی است. طراحان مد به طرق متفاوتی در بخش‌های طراحی پوشاک و زیورآلات کار می‌کنند، بعضی به تنهایی و بعضی به عنوان بخشی از یک گروه به این حرفه مشغول هستند. آن‌ها با تلاش برای طراحی لباس‌های زیبا و باب طبع جامعه سعی در ارضاء تمایل مصرف‌کنندگان دارند. به دلیل اینکه طراحی و ارائهٔ لباس‌های جدیدی که مورد پسند عموم قرار بگیرند فرایندی زمان بر است. متخصصین این حرفه در عین حال باید بتوانند به‌طور دقیق زمان تغییر سلیقهٔ مصرف‌کننده را پیش‌بینی کنند زیرا مد و رسانهٔ آن که پوشاک است نمادی از وضعیت اجتماعی و اقتصادی جوامع هستند.

 

برند LL 

برند L L برای نگاه جدیدی در طراحی لباس بوجود آمده که از طراحان جوان و به روز در گروه خود بهره میبرد . ما تلاش می‌کنیم تا لباسی که طراحی کرده ایم تابعی از زیبایی و دل‌انگیزی باشد، و میدانیم هر نوع لباسی چه مخاطبی دارد و همچنین در چه موقعیتی پوشیده می‌شود. ما برای انجام این مهم محدوده‌ای وسیع از مواد و ترکیبات آن و همچنین طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها، الگوها و سبک‌ها را در اختیار داریم. با وجود اینکه لباس‌های روز بیشترین میزان لباس‌های مصرفی را تشکیل می‌دهند و در محدودهٔ سبک‌های قراردادی متداول و مرسوم قرار می گیرند، لباس‌های رسمی و لباس‌های شب که برای مراسم خاص و مهمانی‌ها استفاده می‌شوند نیز مطلوب هستند و مخاطبان خاص خود را دارند. بنابراین در برخی از لباس‌ها به‌طور خاص برای یک شخص  طراحی خواهیم کرد(Haute couture) .

 

طراحی لباس

طراحی لباس شکلی از هنر است که به ساخت لباس و دیگر اکسسوری های مورد نیاز افراد اختصاص دارد. این هنر شامل فرآیندی بسیار دقیق از انتخاب یک طرح تا مراحل پایانی آماده سازی و ارائه می باشد.

این حرفه به دو بخش اصلی دوخت سفارشی و پوشاک آماده تقسیم میشود.

 

گروه LuckyLady

گروه (LL (LuckyLady با فرا رسیدن سال نو میلادی ۲۰۲۰ شروع به کار کرده و شامل طراحان لباس جوان با افکار، ایده های نو، دانش و تخصص لازم در زمینه فشن می باشد که در راستای تحقق بخشیدن به آرزوی دیرینه بانوان برای داشتن لباس زیبا و منحصر بفرد و در عین حال با بالاترین کیفیت ، گام برداشته است.